rehasmart o nas

Gabinet Rehabilitacji rehaSmart projektowany był z myślą o jak największym komforcie dla Pacjentów. Jest to kameralne miejsce gdzie każdy terapeuta pracuje sam na sam ze swoim pacjentem, dzięki temu mogą się wyciszyć i skoncentrować na pracy. Dwa gabinety z których korzystają nasi specjaliści  to duża przestrzeń. Jeden z nich jest przeznaczony do pracy funkcjonalnej, ma prawie 5m długości,  dzięki czemu można swobodnie przywracać np. funkcję  chodu.  Drugi gabinet jest niewiele krótszy, a jego przeznaczenie to głównie praca  manualna czyli zabiegi z zakresu terapii manualnej i osteopatii. Pomieszczenia są znakomicie doświetlone ze względu na duże witryny, ale posiadają specjalną okleinę aby zapewnić pełną intymność podczas zabiegu.

Każdy Gabinet jest w pełni wyposażony w doskonałej jakości sprzęt do terapii tj. stoły do terapii, materace, drabinki, piłki rehabilitacyjne itp. Oprócz tego dysponujemy  urządzeniami do zabiegów z zakresu fizykoterapii krioterapii, laseroterapii, ultradźwięków, elektroterapii oraz magnetoterapii. Wszystkie urządzenia posiadają stosowne certyfikaty, które gwarantują bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.

Staraliśmy się dobrać wszystkie elementy wykończenia oraz wyposażenia tak, aby to miejsce nie kojarzyło się wyłącznie z typową placówką medyczna a raczej z zaciszem własnego domu. Tu mają się Państwo wyciszyć i jak najszybciej powrócić do pełnej sprawności.

Gabinet dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, posiada  dużą w pełni dostosowana toaletę dodatkowo wyposażoną w prysznic.

 

Serdecznie zapraszamy!

rehaSmart - Twój Gabinet Rehabilitacji

ul. Warszawska 2H lok. 12

05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel:  531 421 000

kontakt@rehasmart.pl