malgorzata grodzicka rehasmart terapeuci

Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, gdzie uzyskała tytuł magistra fizjoterapii. Doświadczenia zawodowe zdobywała pracując w licznych placówkach w Warszawie oraz poza nią, jest również wieloletnim wykładowcą przedmiotów związanych z rehabilitacją.

Specjalizuje się w leczeniu pacjentów z zaburzeniami układu ruchu o charakterze ortopedycznym, głównie po urazach, zabiegach operacyjnych oraz przewlekłymi dolegliwościami kręgosłupa. Ciągle stara się podnosić swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach a także konferencjach naukowych, aby jak najlepiej przygotować się do pracy z pacjentami.

"Wierze, iż ustawiczny rozwój w dziedzinie fizjoterapii pozwoli mi lepiej zrozumieć problem pacjenta a przez to zaplanować i przeprowadzić skuteczną terapię."

artur grodzicki rehasmart terapeuci

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Magister fizjoterapii, praktykę zawodową rozpoczął w 2008 roku. Przez lata odbył szereg szkoleń z zakresu rehabilitacji ortopedycznej, terapii manualnej oraz rehabilitacji neurologicznej.

Zdobytą wiedzę sumiennie wykorzystuje w swojej codziennej pracy z pacjentem. Specjalizuję się w leczeniu pacjentów z uszkodzeniami centralnego układu nerwowego (udary mózgu, guzy mózgu, stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona itp.), stanach po operacjach neurochirurgicznych, ostrych i przewlekłych dolegliwościach bólowych kręgosłupa, stanach po wypadkach komunikacyjnych – uszkodzenia wielopoziomowe, rehabilitacji pourazowej oraz rehabilitacji funkcjonalnej sportowców.

 

"Staram się swym uporem, wytrwałością i systematycznością zarazić swoich pacjentów. Rehabilitacja bywa długa, a czasem każdy kolejny krok jest ponad siły, ale nic tak nie cieszy w mojej pracy jak uśmiech pacjenta wracającego do sprawności fizycznej."